Biuro handlowe

ul. Gizów 6
01-249 Warszawa
Tel.: [22] 877 01 83
Fax: [22] 877 01 84
@: abm@abmsystem.com.pl

Product Manager

Marek Kuligowski
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 118
@: marek.k@abmsystem.com.pl

Kierownik Serwisu

Kamil Kowalski
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 133
mobile: 505 055 837
@: kamil.k@abmsystem.com.pl

Konsultant | Materiały

Agnieszka Bąk
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 108
@: agnieszka.b@abmsystem.com.pl

Finanse i administracja

Ewa Dmitruk
Tel.: [22] 877 01 83
@: ewa.d@abmsystem.com.pl

Dyrektor Handlowy

Dariusz Brysiak
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 117
@: darek.b@abmsystem.com.pl

 

Rozliczenia Umów

Magdalena Zawada wew. 103
Tel.: [22] 877 01 83
@: magda.z@abmsystem.com.pl

Koordynator Serwisu

Paulina Twardowska
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 134
@: paulina.t@abmsystem.com.pl

Konsultant | Materiały

Anna Wrona
Tel.: [22] 877 01 83 wew. 105
@: anna.w@abmsystem.com.pl

Imię / Nazwisko:

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Pytanie:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie informacji wskazanych przeze mnie w treści powyższego formularza, tylko i wyłącznie w celu realizacji tej usługi. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem się z regulaminem serwisu i w pełni akceptuje jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).


ABM System – profesjonalne systemy druku w Twoim biurze. Sprawdź!

NIP 536-17-46-367 |  REGON 015698641 | Konto bankowe: Bank Śląski O/ Legionowo | 04 1050 1012 1000 0005 0243 2305

ABM System Sp. z o.o. ul. Gizów 6, 01-249 Warszawa. Zarejestrowana w SĄDZIE REJONOWYM DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod nr KRS 0000203100 z kapitałem zakładowym 537 000 PLN.