Project Description

 

PSES_logo

PageScope Enterprise Suite to o programowanie opracowane dla urządzeń Konica Minolta. Charakteryzuje je modułowa budowa, dzięki której możemy dopasować odpowiednie rozwiązanie do Państwa indywidualnych potrzeb. Administrowanie urządzeniami drukującymi może być wyjątkowo czasochłonne i niepotrzebnie obniżać produktywność posiadanej floty. Dzięki PageScope Enterprise Suite dużo łatwiej zautomatyzować procesy konfiguracji sieciowej i monitorowania urządzeń, zarządzać użytkownikami i ich uprawnieniami, planować odczyty liczników i rozliczanie poszczególnych kosztów oraz zadbać o bezpieczeństwo produkowanych dokumentów.

W dzisiejszym świecie biznesu decydujące znaczenie ma efektywność. Udostępniając PageScope Enterprise Suite administratorom i specjalistom IT, Konica Minolta usprawnia ich pracę, minimalizując wysiłek i pomagając osiągnąć więcej w znacznie krótszym czasie.

Moduły mogą być używane w dowolnej kombinacji i integrowane z powszechnie stosowanymi platformami, takimi jak Active Directory, udostępniając obszerną zawartość firmowej bazy danych bezpośrednio na sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych jak i innych urządzeniach produkcyjnych.PSES_core

PageScope Net Care Device to rdzeń pakietu służący do centralnego wdrażania konfiguracji ustawień sieciowych urządzeń bizhub i monitorowania ich statusu.

PageScope Authentication Manager odpowiada za centralne zarządzanie bazą danych użytkowników i ich uprawnieniami.

PageScope Account Manager gromadzi szczegółowe odczyty liczników i wynikającą z nich kalkulacji kosztów.

PageScope MyPanel Manager stosowany jest do indywidualnego tworzenia centralnych profili użytkowników, książek adresowych i miejsc przeznaczenia zeskanowanych dokumentów.

PageScope My Print Manager to moduł druku podążającego w pakiecie, umożliwia druk zabezpieczony w każdym miejscu i na każdym urządzeniu bizhub, które jest podłączone do systemu PageScope Enterprise Suite.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub
consulting@abmsystem.com.pl

Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji lub pomożemy w wycenie systemu!