Project Description

Lexmark Markvision Enterprise to oprogramowanie opracowane dla firmy Lexmark, które umożliwia nadzór i zdalne zarządzanie flotą urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek. To skalowalne narzędzie wykorzystujące bazy danych i przeglądarki internetowe, charakteryzujące się przystępnym interfejsem, które ułatwia kontrolę nawet nad tysiącami urządzeń w Państwa przedsiębiorstwie.LMVE

Dzięki działaniu opartemu na rolach korzystanie z systemu ułatwia pracę zarówno administratorom, jak i użytkownikom — administratorzy mogą przyznawać dostęp na podstawie zakresów odpowiedzialności poszczególnych użytkowników, a użytkownicy mają dostęp tylko do tych cech i funkcji, których potrzebują do wykonania zadań. Ponadto oprogramowanie wykorzystuje terminologię i metodologie biblioteki ITIL® — platformy najlepszych praktyk stosowanych przez kierowników ds. usług IT na całym świecie.

Oprogramowanie pracujace na bazie danych umożliwia zapisywanie i pobieranie informacji na temat floty. Dane konfiguracji systemu i inne informacje o urządzeniach są zapisywane w pamięci trwałej bazy danych. W celu uzyskania większej elastyczności można umieścić bazę danych na serwerze zdalnym lub serwerze obsługującym oprogramowanie Markvision Enterprise.

Interfejs użytkownika łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność z doskonałym projektem graficznym, zapewniając użytkownikom intuicyjną, spójną i łatwą obsługę. Po zainstalowaniu dostęp do programu Markvision Enterprise można uzyskać z dowolnego miejsca w sieci przy użyciu przeglądarki sieci Web. Nie trzeba instalować oddzielnego oprogramowania klienckiego.

Oprogramowanie ułatwia kontrolę i inwentaryzację zasobów, ma możliwość grupowania urządzeń według określonych reguł, posiada możliwość zdalnej konfiguracji urządzeń oraz śledzenia ich statusów i powiadomień o błędach, dzięki czemu dużo łatwiej planować działania związane z utrzymaniem floty drukującej i minimalizować koszty administracyjne.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub
consulting@abmsystem.com.pl

Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji lub pomocy w dobraniu odpowiedniego rozwiązania!