Project Description

 

OPS

OPS Monitoring to rozwiązanie będące częścią pakietu Optimized Print Services, usług dążących do zaoferowania kompleksowej optymalizacji procesów druku w Państwa przedsiębiorstwie. Dzięki metodologii OPS możemy pomóc Państwu usprawnić pracę z dokumentami i trwale obniżyć koszty druku w przedsiębiorstwie.

OPS Monitoring to narzędzie ułatwiające i usprawniające proces nadzoru nad urządzeniami w Państwa firmie. Wszystkie sieciowe urządzenia drukujące raportują się w systemie, do którego mamy dostęp za pomocą przeglądarki internetowej.

Administrator ma możliwość kontroli wydajności infrastruktury biurowej, śledzenia statusów wchodzących w jej skład urządzeń i generowanych przez nie alertów. Ciągły dostęp do danych o poziomie zużycia tonerów i papieru czy stanie technicznym drukarek, oznacza łatwiejsze planowanie przeglądów technicznych i dostaw materiałów eksploatacyjnych.

Pakiet OPS Monitoring wyposażono w możliwość regularnego sporządzania sprawozdań z funkcjonowania systemów druku. Pozwalają one na bieżąco obserwować rezultaty optymalizacji procesu produkcji dokumentów, a także łatwo kontrolować związane z nim koszty.

System automatycznego generowania wezwań serwisowych OPS Monitoring pozwala zdalnie diagnozować problemy sprzętowe i znacząco skraca czas interwencji pomocy technicznej. Pakiet ten usprawnia także proces dostarczania materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych dzięki możliwości zamawiania ich bezpośrednio przy pomocy dostarczonych rozwiązań.

 

Funkcje OPS Monitoring umożliwiające zarządzanie urządzeniami drukującymi:

  • Podgląd statusu urządzeń w formie graficznej.
  • Dostęp do danych archiwalnych.
  • Dostęp do szerokiego wachlarza kompleksowych raportów.
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie usług monitorowania floty poprzez kontakt telefoniczny.
  • Interaktywne mapy urządzeń.
  • Możliwość łatwego zamawiania materiałów eksploatacyjnych w dedykowanym systemie.
  • Minimalizacja całkowitego kosztu produkcji dokumentów.
  • Automatyczne generowanie powiadomień serwisowych dla wszystkich urządzeń.

 

 

To wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub consulting@abmsystem.com.pl