logo_transparent_biale

 

 

 

 

 

Optymalizacja Środowiska Druku (Managed Print Services) to kompleksowy zestaw usług, dzięki któremu mogą uzyskać Państwo wgląd w realne koszty produkcji dokumentów, utrzymać ich przejrzystość i zwiększyć nad nimi kontrolę.

Przez lata wypracowaliśmy metodologię opartą na rozwiązaniach i ideach liderów rynku urządzeń drukujących. Dzięki temu jesteśmy w stanie rzetelnie wyliczyć i pokazać Państwu koszty związane z drukiem w przedsiębiorstwie oraz pomóc w znaczącym ich obniżeniu. Bazując na badaniach niezależnych instytutów badawczych i doradczych ocenia się, że roczne koszty produkcji dokumentów mogą sięgać nawet 5% przychodu przedsiębiorstwa! Poprawnie przeprowadzony proces optymalizacji środowiska druku pozwala zmniejszyć realne wydatki nawet do 30%!

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na profesjonalne usługi doradcze obejmujące analizę Państwa infrastruktury w uprzednio określonym zakresie, wykonanie projektu optymalizacyjnego ze ścisłą współpracą z wyznaczonym przez Państwa zespołem, przeprowadzenie profesjonalnej operacji wdrożenia sprzętu i oprogramowania, które zwiększy efektywność i produktywność Państwa pracowników oraz pakiet usług służących utrzymaniu wysokiej wydajności sprzętu po wdrożeniu i dodatkowemu zmniejszeniu kosztów administracji.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub consulting@abmsystem.com.pl