Wybór optymalnej drukarki, kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjnego do biura to ważny punkt na liście niezbędnych elementów sprawnie zarządzanego biura.

W ramach firmowych oszczędności warto rozejrzeć się za możliwością wynajmu sprzętu. W naszej ofercie znajduje się dzierżawa drukarek i kopiarek sprawdzonych oraz uznanych na rynku producentów. Z punktu widzenia biurowej codzienności bardzo istotna jest również długotrwała eksploatacja urządzeń. Zapewniamy profesjonalny serwis drukarek, kopiarek Konica Minolta, Lexmark oraz Xerox.

Dysponujemy możliwością zdalnego monitorowania urządzeń, co pozwala na szybką diagnozę koniecznych napraw. Zapewniamy konsultacje telefoniczne oraz niezbędne wsparcie techniczne. Stawiamy na sprawdzonych i doświadczonych serwisantów, którzy dokonują napraw w najszybszym możliwym terminie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy przestój spowodowany usterką sprzętu, powoduje utrudnienia w biurze. W tym czasie proponujemy wykorzystanie urządzenia zastępczego.

Nasz serwis drukarek Konica Minolta, Lexmark oraz kserokopiarek kolorowych Xerox w Warszawie zapewnia regularne dostawy materiałów eksploatacyjnych.

Umowy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Są one przejrzyste i łatwe w rozliczaniu. Zawierają klauzulę przedłużenia. Dzięki systemowi optymalizacji eksploatacji, doradzamy, jak zmniejszać koszty, by urządzenia mniej obciążały budżet Państwa przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie abmsystem.com.pl.