kopiarki warszawa

Prowadzenie firmy wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu biurowego. Wyspecjalizowane urządzenia są bardzo drogie, a nie zawsze intensywność eksploatacji jest taka sama. Ponadto w przypadku awarii trzeba oddać sprzęt do serwisu i czekać na naprawę, a nie zawsze otrzyma się sprzęt zastępczy i trzeba ponieść kolejne koszty. Aby tego uniknąć wystarczy zdecydować się na dzierżawę sprzętu biurowego. Doskonałym wyborem jest dzierżawa kserokopiarek. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Czy dzierżawa kserokopiarki w Warszawie się opłaca?

Dzierżawa ksierokopiarek w Warszawie – co warto wiedzieć?

Prowadząc działalność gospodarczą w stolicy trzeba zadbać o konkurencyjność swojego biznesu. Obieg dokumentów powinien być stały i bez opóźnień, dlatego wszystkie urządzenia kopiujące muszą być sprawne. Zakup kserokopiarki to dodatkowy koszt, a w dodatku konieczne jest dodatkowe księgowanie w ramach ewidencji środków trwałych. W przypadku dzierżawy Konica Minolta w ramach ABM System można zaoszczędzić na kosztach księgowości, gdyż rozlicza się jedynie faktury za korzystanie ze sprzętu, które wystawiane są raz w miesiącu. Warto wiedzieć, że w ramach dzierżawy kserokopiarek można liczyć na stałe opłaty przez cały czas trwania umowy. Na fakturę składa się koszt dzierżawy i koszt wykonanych kopii. Trzeba wiedzieć, że cena za kopię jest stała i ustalona w umowie. W ramach umowy zagwarantowany jest również serwis sprzętu i nie trzeba długo czekać na jego wykonanie, a w dodatku na czas serwisu otrzymuje się urządzenie zastępcze. W związku z tym prace administracyjne mogą być prowadzone w sposób ciągły, bez żadnych przeszkód. W ramach dzierżawy Konica Minolta w Warszawie możesz liczyć na najlepszej jakości sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb. Dostępna jest również indywidualna wycena dzierżawy sprzętu. Wszystkie koszty są przejrzyste i nie ma żadnych ukrytych wydatków.

Na czym polega dzierżawa kserokopiarek do biura?

Wystarczy, że znajdziesz odpowiednie urządzenie i poprosisz o indywidualną wycenę. Po podpisaniu umowy na dzierżawę sprzętu jest on dostarczany do biura i może być użytkowany zgodnie z zapisami umowy dzierżawy. Warto wiedzieć, że umowa dzierżawy jest elastyczna i w ramach wzrastających potrzeb można liczyć na wymianę urządzenia na szybsze i bardziej efektywne albo też dzierżawę kolejnego urządzenia na korzystnych warunkach. Dzięki umowie dzierżawy można precyzyjniej planować koszty, ponieważ koszt dzierżawy jest stały, a znany jest także koszt wykonywania kopii czarno-białych i kolorowych. W ramach dzierżawy kopiarek uzyskuje się dostęp nie tylko do oprogramowania, ale również wszelkiego wsparcia IT. Koszty są bardzo przejrzyste, ponieważ cena za dzierżawę zależna jest od typu urządzenia, warunków umowy, a także bilansu wykonanych na urządzeniu kopii. Na fakturze wyszczególnione są dwie pozycje, a mianowicie: czynsz i koszt wydruku. Oferta jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiostwa.

Dla kogo najbardziej opłacalna będzie dzierżawa kserokopiarek w Warszawie?

Tak naprawdę każda firma, w której odbywa się papierowy obieg dokumentów skorzysta na wynajmie urządzeń kserujących. W ramach umowy określony jest limit kopii, a jeśli zostaje przekroczony, to po prostu cena jest wyższa o liczbę przekroczonych kopii. Cennik za stronę kopii jest znany, zatem koszt nigdy nie będzie zaskoczeniem. Kserowanie umów, dokumentów kadrowych i księgowych często bywa potrzebne. Co ważne kserokopiarki to zwykle urządzenia wielofunkcyjne, na których można zarówno drukować, jak i skanować dokumenty. W związku z tym możliwe jest wprowadzenie dokumentów do obiegu elektronicznego i np. zapisanie ich na wirtualnym dysku. Niezależnie czy prowadzi się niewielką firmę, czy też duże przedsiębiostwo trzeba dbać o porządek w dokumentacji. Dzierżawa kserokopiaki sprawdzi się zarówno wtedy, gdy korzystasz ze sprzętu okazjonalnie, jak i gdy potrzebny Ci jest na co dzień. W każdym przypadku oszczędzasz, bo oferta jest dopasowana do Twoich potrzeb. Możesz też skorzystać z różnego typu sprzętu. Dzierżawie podlegają kopiarki do wydruków i skanów formatów od A6 do SRA3.

Dzierżawa kserokopiarek może być rozwiązaniem długoterminowym lub doraźnym, gdy firma chce po jakimś czasie zakupić urządzenie. Na pewno pozwala na optymalizację kosztów, co zwłaszcza na początku prowadzenia działalności jest bardzo ważne. Z dzierżawy mogą skorzystać zarówno firmy działające na rynku od niedawna, jak i te, które chcą zmniejszyć odpowiedzialność za sprzęt i zwiększyć swoją wygodę. Dzierżawa stanowi rozłożony koszt uzyskania przychodu, co ma znaczenie przy rozliczeniach podatkowych. Wymiana części w sprzęcie, serwis urządzeń jest przerzucony na barki firmy, która oferuje dzierżawę kserokopiarki. Ma ona dostęp do oryginalnych części, a także dysponuje pracownikami z fachową wiedzą, którzy potrafią poradzić sobie z niemal każdą awarią. Oczywiście w przypadku poważniejszych problemów udostępniane jest nowe urządzenie w ramach umowy dzierżawy.

Dzierżawa kserokopiarki Warszawa – wybierz model dla siebie