kserokopiarki konica minolta serwis

Zastawiałeś się kiedyś, czym kierujesz się przy zakupie sprzętu elektronicznego? Patrzysz na cenę, jakość, funkcjonalność, ogólny wygląd, gwarancję producenta? Jak duże znaczenie dla decyzji o zakupie ma renoma danej marki? Nie bez przyczyny chętniej wybieramy produkty stworzone przez sprawdzone koncerny z długim stażem na rynku i pewną przebytą historią. W naszym artykule chcielibyśmy się pochylić dzisiaj nad jedną marką, bez której świat drukarek dla biznesu nie wyglądałby,  jak wygląda teraz. Mowa oczywiście o marce Konica Minolta. Kiedy powstała, dlaczego jest tak fenomenalna, dlaczego tak wiele osób sięga po kserokopiarki Konica Minolta? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, gdzie w krótkich słowach omawiamy najważniejsze aspekty związane z marką!

Historia Firmy Konica Minolta

Konica Minolta to firma z długą historią. Jej otwarcie miało miejsce w 1878 roku w Japonii: pod szyldem Konica zaczęto sprzedawać materiały fotograficzne oraz litograficzne. W 1903 roku firma wypuściła na tamtejszy rynek pierwszy filmowy aparat „Cherry Hand Camera”. 1928 rok był rokiem, w którym założono firmę Minolta. W 1960 roku firma wyprodukowała pierwszą kopiarkę „Copymaster”. W latach 60. otworzono również pierwsze przedstawicielstwo zagraniczne (w Hamburgu). W 1983 powstała pierwsza na świecie kopiarka z zoomem „EP450Z”, a w  1987 firma wprowadziła pierwszy system kolorowych wydruków próbnych „Konsensus”.  Rok 2000 był rokiem, w którym utworzenie Konica Minolta Supplies Manufacturing Co., Ltd., joint venture produkującego tonery polimeryzowane. W styczniu 2006 wycofano się z branży foto, odsprzedając ten dział firmie Sony.

Współcześnie firma Konica Minolta obejmuje również wiele obszarów działania, nieustannie rozwijając zakres świadczonych usług. Produkcja oraz sprzedaż cyfrowych urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek oraz powiązanych materiałów wymiennych, produkcja oraz sprzedaż instrumentów pomiarowych dla medycyny oraz przemysłu, produkcja oraz dystrybucja głowic drukujących, a nawet produkcja, sprzedaż oraz budowa planetariów — to tylko niektóre z obszarów działania,  jakim zajmuje się ten branding w dzisiejszym świecie.  Konica Minolta osiągnęła niebywały sukces, sławę oraz rozpoznawalność dzięki nowatorskim oraz profesjonalnym zastosowaniom technologicznym. Hasłem przewodnim marki jest hasło: „Giving Shape to Ideas”, co oznacza „Nadawanie kształtu pomysłom”. Idealnie oddaje to charakter marki w świetle jej przebytej historii, zwiększenia oraz wielotorowości obszarów działania. Nic dziwnego, że marka jest rozpoznawalna na cały świecie oraz tak fenomenalna: Konica Minolta jest prekursorem wielu zmian w dziedzinie kopiowania, oraz drukowania materiałów wprowadzając, oraz stosując coraz lepsze rozwiązania w tym zakresie.

Konica Minolta — najlepsza jeśli chodzi o druk cyfrowy do firmy!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sprzętu do biura odpowiedzialnego za druk: postaw na sprawdzone rozwiązania zaproponowane przez Konica Minolta. Drukarki oraz kserokopiarki Konica Minolta zapewniają wysoką wydajność, oraz  nieprzerwaną ciągłość pracy, przy dobrych parametrach wykorzystania zasobów, zwłaszcza energii elektrycznej. Poszczególne elementy kserokopiarek Konica Minolta są odporne na eksploatację oraz zużycie. Kserokopiarki są zaprojektowane w taki sposób, żeby nikt nie miał problemów z ich obsłużeniem. Nawet ktoś, kto nie lubi nowinek technologicznych, z pewnością poradzi sobie z obsługą kserokopiarki Konica Minolta.  Kopiarki Konica Minolta to popularne urządzenia biurowe Warszawa, ale nie tylko: w wielu miejscach na świecie sprzęt marki Konica Minolta jest podstawowym narzędziem do sprawnej pracy biura. Wysoka jakość wykonania, doskonała jakość wydruku, szybkość oraz niezawodność działania nawet w warunkach dużego obciążenia — to atuty, na które zwracają uwagę wszyscy, którzy mają do czynienia z tymi urządzeniami poligraficznymi.

Urządzenia, kopiarki, drukarki spod szyldu Konica Minolta charakteryzują się jakością wyróżniającą się na rynku rozwiązań poligraficznych dla biznesu, z tego powodu marka jest tak popularna oraz rozpoznawalna. Wielu właścicieli biur, przedsiębiorców, osób prowadzących rozmaite działalności gospodarcze sięga po urządzenia Konica Minolta, żeby mieć pewność, że pracują na dobrym, sprawdzonym sprzęcie, który nie będzie ulegał awarii ani usterkom.

Konica Minolta C250i – dlaczego warto zwrócić uwagę na ten model?

Jednym z najczęściej zakupowanych do biur kserokopiarek jest Konica Minolta C250i. Bizhub C250i to produkt, który sprawdza się w wielu biurach oraz przedsiębiorstwach. Jest to urządzenie, które wyróżnia się prostotą obsługi, niesamowitą łącznością z podpiętymi urządzeniami oraz pełnym bezpieczeństwem drukowanych danych. Urządzenie Konica Minolta C250i drukuje zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze, obsługuje standardowe oraz niestandardowe formaty. Jego obsługa jest prowadzona z panelu dotykowego, a interfejs jest przyjazny dla nawet niezbyt zaawansowanego użytkownika, który nie miał do czynienia wcześniej z tego typu sprzętem. Urządzenie działa w oparciu o rozwiązania pozwalające na ograniczenie zużycia energii, co pozwala na minimalizowanie kosztów prowadzenia działalności. System Bitdefender oraz silnik antywirusowy pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie danych poufnych — mając to urządzenie, mamy gwarancję, że nikt niepowołany się pod nie nie podepnie, żeby wykraść informacje z naszego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Wiele ataków hakerskich na firmy jest przeprowadzanych z myślą o słabych zabezpieczeniach drukarek — w przypadku urządzenia Konica Minolta C250i to niemożliwe.

Także wydruk oraz kopie wykonane przez to urządzenie są bez zarzutu oraz świetnej jakości w porównaniu z konkurencyjnymi modelami na rynku. Bezpieczeństwo danych, prostota w obsłudze, niezawodność działania, łatwa dostępność profesjonalnego serwisu, niskie koszty eksploatacyjne to czynniki, które sprawiają, że Konica Minolta C250i jest tak chętnie kupowanym sprzętem na rynku urządzeń poligraficznych dla biznesu.

Serwis Konica Minolta – dlaczego jest ważny?

Jak każde profesjonalne urządzenie, kserokopiarki Konica Minolta wymagają regularnego serwisowania w celu zapewnienia ciągłości nieprzerwanej pracy. Serwis konica minolta to rutynowe sprawdzenie poszczególnych elementów urządzenie, sprawności jego działania, w razie konieczności wyczyszczenia lub wymiany poszczególnych elementów narażonych na ekploatację. Konica minolta serwis to nasz obszar działalności, którym zajmujemy się od wielu lat oraz mamy w nim bogate doświadczenie. Jeśli zdarzy się, że urządzenie w Twojej firmie nie działa prawidłowo, coś się zacięło, urządzenie nie drukuje  albo masz wrażenie, że coś jest z nim nie tak,  lub na panelu sterowania wyświetla się jakiś błąd: jak najszybciej skontaktuj się z nami! Naprawa kserokopiarek to nasza specjalność, od lat prowadzimy serwis kserokopiarek. Nie trać czasu, energii oraz siły na naprawy na własną rękę.

Samodzielne próby rozwiązania problemu z drukarką mogą zakończyć się fatalnie: nie dość, że nie uda nam się naprawić sprzętu, to jeszcze możemy go bardziej zepsuć,  narażając się przy tym na niepotrzebne nerwy oraz dodatkowe koszty.  Nasi specjaliści z łatwością zdiagnozują problem oraz znajdą szybkie, niedrogie oraz skuteczne rozwiązanie, naprawa kserokopiarek to dla nich pestka. Kserokopiarki oraz drukarki posiadają elementy wewnętrzne, które wymagają dużej uwagi oraz zachowania dużej ostrożności podczas wszelkich napraw lub wymian części eksploatacyjnych. Tu nie ma miejsca na przypadkowe ruchy amatora! Próbując usunąć zacięty papier, możemy niechcący siłowo uszkodzić jakiś element drukarki, nie zlecajmy zatem tego swoim pracownikom.  Przy nieostrożnej wymianie tonerów może również dojść do usterki lub rozlania tonera. Takie wypadki są bardzo rzadkie, zawsze się dzieją, jednak kiedy za naprawę sprzętu bierze się osoba do tego niepowołana oraz nieprzeszkolona. Jeśli cokolwiek dzieje się ze sprzętem, żadna naprawa ksero na własną rękę nie wchodzi w grę — serwis kserokopiarek warszawa, to miejsce, do którego musicie zadzwonić, żeby nie narazić się na większe koszty oraz utratę gwarancji.

Dzierżawa kopiarek również możliwa!

Kiedy już  wiesz, że potrzebujesz urządzeń poligraficznych tylko przez jakiś czas, zastanów się, czy nie lepiej będzie skorzystać z usługi,  jaką jest dzierżawa kserokopiarek warszawa na określony czas. Wzięcie kserokopiarki warszawa w dzierżawę to budżetowe rozwiązanie dla wielu właścicieli biur oraz przedsiębiorstw, którzy dopiero rozwijają swoją działalność gospodarczą, rozwijając swój produkt lub usługę. Dzierżawa kopiarek warszawa  zapełnia potrzebę posiadania kopiarki w biurze bez konieczności wydawania sporych pieniędzy na ten cel. Pozostawia to także spore pole do manewru — w razie niepowodzenie naszej działalności biznesowej, odchodzi nam  problemu z potencjalną odsprzedażą sprzętu. Dzierżawa kopiarek jest rozwiązaniem w pełni ekonomicznym, z tej opcji korzysta wiele biur, firm oraz przedsiębiorstw. Wszystkie urządzenia biurowe warszawa, które oferujemy naszym klientom z możliwością ich zakupu albo dzierżawy, są w stu procentach sprawne technicznie oraz działają bez zarzutu.

Posiadamy bogatą ofertę kserokopiarek renomowanej firmy Konica Minolta,  dlatego wiemy, że z pewnością uda nam się dopasować sprzęt odpowiadający zapotrzebowaniu w  Twojej firmie. Jest to także doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy przekonać się, czy sprzęt, konkretny model, nad którym się zastanawiamy, rzeczywiście sprawdzi się w naszym biurze. Dzierżawa kopiarki może być zatem fazą testową, taką fazą wstępną przygotowująca nas do zakupu właściwego modelu kopiarki do swojej firmy. Serdecznie polecamy kserokopiarki Konica Minolta oraz w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub majlowego; dane kontaktowe znajdziecie w odpowiedniej zakładce na naszej stronie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie wątpliwości oraz pomogą dopasować najlepszą kserokopiarkę Konica Minolta dla Twojego biznesu.