Konica Minolta Bizhub C250i

Na rynku znaleźć możemy wiele ciekawych ofert oraz firm proponujących nam najlepszej jakości drukarki obsługujące format A3. Jednak skoro mamy do wyboru sprzęt pełniący tylko jedną funkcję oraz urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta, firmy produkującej najlepsze jakościowo produkty…wybór jest oczywisty. Są to nie byle jakie urządzenia, poza tym, że potrafią drukować w wyżej wymienionym formacie A3, sprawdzają się również podczas innych procesów co czyni je wartymi zainteresowania. Urządzenia drukujące od popularnej już firmy Konica Minolta potrafią dokonywać kopiowania wybranych elementów oraz ich skanowania na przenośne dyski. Tak szeroka gamma opcji jakie oferuje nam urządzenie, nie podlega żadnej dyskusji.

Ile przyjdzie nam zapłacić za drukarki A3 Konica Minolta?

Oczywistą sprawą jest, iż takiego urządzenia nie zdobędziemy za kilkaset złotych. Są to urządzenia wolnostojące o dosyć dużych gabarytach, więc kupując takie urządzenie trzeba zarezerwować dla niego odpowiednie miejsce oraz odpowiednią kwotę. ABM SYSTEM posiada kilkanaście różniących się od siebie modeli. Jednym z aktualnie najtańszych modeli dostępnych na rynku obsługujących format A3 jest Drukarka Konica Minolta Bizhub C250i. Jest to stosunkowo niska cena za dzierżawę, zważywszy na to, iż urządzenia tej firmy sprzedawane są za dziesiątki tysięcy złotych. Za przykład może posłużyć nam model Bizhub C450i którego cena dzierżawy zaczyna się od 350 PLN netto miesięcznie. Wymieniona kopiarka Konica Minolta posiada funkcję wyboru
pomiędzy czarno-białym a kolorowym nadrukiem. Ponad to jej szybkość działania wynosi 45 str/min, co może zrobić wrażenie. Jednak jeszcze większe wrażenie zrobi w pełni rozbudowany ekran z intuicyjną nawigacją oraz możliwość podłączenia skanera do sieci.

A więc urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta, wraz ze swoim uniwersalnym zastosowaniem, mogą pełnić wielką rolę w tych mniejszych jak i w większych firmach. Przy zakupie dostaniemy gwarancję obejmującą 36 miesięcy.