Drukarka laserowa Konica Minolta bizhub C250i to idealne rozwiązanie dla ceniących najnowocześniejsze urządzenia wielofunkcyjne o dużej wydajności, łączące opcje kopiarki, skanera i faksu. Drukuje w czerni i w kolorze – w formacie od A6 do SRA3. Niestandardowe wymiary? To żaden problem. Konica Minolta bizhub C250i zapewnia możliwość wydruku baneru nawet o długości 1,2 metra.

Urządzenia wielofunkcyjne bizhub i-Series cechują się dużą przystępnością w obsłudze. Konica Minolta C250i posiada wbudowany panel dotykowy (10,1-calowy), który został zaprojektowany z myślą o codziennym pośpiechu w biurze. Korzystanie z interfejsu jest więc intuicyjne, wygodne i proste. Pozwala zaoszczędzić czas podczas wykonywania rutynowych czynności. Konica Minolta C250i  automatycznie przesuwa w kolejce te zadania, których nie może aktualnie wykonać.

Urządzenia mobilne coraz bardziej ułatwiają pracę w wielu firmach. W przypadku drukarki laserowej C250i można wykorzystywać smartfony czy tablety do bezpośredniego drukowania dokumentów. Przy popularnych formatach – PDF, XPS, DOCX, XLSX, PPI, JPEG, TIFF, PS, PCL – sterowniki nie są potrzebne.

Konica Minolta to producent, który zdaje sobie sprawę, jak ważne jest efektywne zarządzanie zasobami firmy. Urządzenia wielofunkcyjne bizhub i-Series zaprojektowano z myślą o zwiększeniu ich energooszczędności i ograniczeniu kosztów eksploatacji. Konica Minolta C250i posiada funkcje skanowania i drukowania w trybie ECO. Dynamiczny licznik ekologiczny i miernik ECO zapewniają przyjazną środowisku pracę urządzenia wielofunkcyjnego.