Konica Minolta C250i

Technologia wydruku seryjnego i skanowania wykorzystywanego w biurze oraz w większych korporacjach cały czas ewoluuje. Ciągle zachodzące zmiany są widoczne na każdym kroku. Nie są one podyktowane tylko i wyłącznie aspektem ekologicznym czy ekonomicznym lub ergonomicznym. Ważny w pracy każdego biura jest dostęp do aktualnie najnowszej i kompleksowej zaawansowanej technologii zamkniętej zaledwie w jednej obudowie sprzętu -4in1. Pod którą ukrywa się inteligentna kserokopiarka, faks i jednocześnie połączona z nią drukarka zaopatrzona w skaner.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ W ZASTOSOWANIACH BIUROWYCH NA SERIĘ C250i?

Konica Minolta C250i – nienaganna, szybka oraz ekologiczna praca na lata.

Przedstawiamy widoczne na zamieszczonej fotografii rozwiązanie o nazwie kserokopiarka C250i prosto z rąk Konica Minolta. Jest to równocześnie klasyczna stylistyka eleganckiego wykonania, będąca zaopatrzona we wszystkie niezbędne rozbudowane i niezastąpione funkcje w codziennej pracy biura rachunkowego, kancelarii adwokackiej lub punktu sprzedaży/ punktu obsługi klienta bądź w wielu innych przestrzeniach biurowych.

C250i

C250i

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ W ZASTOSOWANIACH BIUROWYCH NA SERIĘ C250i?

Drukujące urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta C250i charakteryzują się obecnością:

Szybkiej i prostej modułowej łączności przewodowej oraz bezprzewodowej, świadczonej za pośrednictwem firmowej sieci Wi-Fi. Samo przyłączenie urządzenia wielofunkcyjnego do sieci raptem zajmuje niespełna do 10 minut. Pozostałe profesjonalne wielofunkcyjne kserokopiarki i drukarki należące do odrębnej linii Bizhub i-Series, podobnie jak model C250i wyróżniają się niezwykle łatwym do przeprowadzenia podłączeniem i konfiguracją nowego połączenia sieciowego w technologii druku bezprzewodowego. Podczas jego trwania: drukowanie dokumentacji może odbywać się w jednej chwili z kilkunastu komputerów i pozostałych urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym.

KIEDY LICZY SIĘ KAŻDA KARTKA PAPIERU I KROPLA ATRAMENTU W PRECYZJI W SERYJNEGO DRUKOWANIA DOKUMENTÓW

Kserokopiarka 4in1 Konica Minolta C250i gwarantuje szybki obustronny wydruk w wysokiej jakości. Odbywa się on z szybkością: 25 stron na minutę (25/ 25 str./min). Wszystkie bieżące dokumenty mogą być drukowane na przemian w kolorze albo monochromatycznym odcieniu (w czerni i bieli). Drukarka domyślnie obsługuje format papieru: A6–SRA3 o następujących wymiarach: 32 × 46 cm (w 1 opakowaniu zbiorczym jest po 250 arkuszy o gramaturze 135 grama) bądź niestandardowe formaty białych papierowych kartek. Model Konica Minolta C250i wspiera również wydruk banerów reklamowych o długości do 1,2 metra. Ten rodzaj papieru wykorzystywany jest przede wszystkim w druku laserowym, a także tzw. technologii suchego tonera. A to dosłownie oznacza, że drukarka działa również w sytuacji awaryjnej, przy zaschniętym tuszu w kartridżu (zasobniku) systemowym.

WSZYSTKO JEST NATYCHMIAST WIDOCZNE JAK NA DŁONI

Dodatkowo sprzęt wyposażono w duży kolorowy i wyrazisty wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu, którą odnaleźć możemy w każdym 10-calowym tablecie z funkcją obsługi opartą na multidotyku. Co oznacza dotyk w kilkunastu punktach panelu sterowania urządzenia.

INTUICJA W DUECIE Z PRZEJRZYSTOŚCIĄ DZIAŁAŃ W CODZIENNYM DRUKU

kserokopiarki Konica Minolta

kserokopiarki Konica Minolta

Inżynierowie Konica Minolta na nowo zaprojektowali administracyjny panel dotykowy, a dokładniej. posiada on nowy interfejs użytkownika umożliwiający łatwą i intuicyjną obsługę druku nawet przez laików. Użytkowników, którzy pierwszy raz w swoim życiu mają do czynienia z najświeższą rozbudowaną funkcjonalnością dotyczącą: drukowania, kserowania, kopiowania faksowania. Oprócz tego w najnowszej propozycji pojawiły się dwie szybkie opcje, są nimi: „Monochromatyczna czerń lub kolorowy druk” (proces drukowania jest tu w pełni zautomatyzowany, chodzi o system przełączania się między trybami) oraz „Oszczędna technologia drukowania, kopiowania i skanowana za jednym naciśnięciem przycisku”.

NAJWYŻSZY STOPIEŃ OCHRONY ŚRODOWISKA- TO ZAPEWNIENIA DRUKOWANE NIE TYLKO NA PAPIERZE

Dzięki użytym ekologicznym i nietoksycznym materiałom, we wczesnych etapach produkcji, zaawansowany technologicznie produkt jest całkowicie neutralny dla środowiska naturalnego. Sama jego konstrukcja jest również nieszkodliwa wobec środowiska. Na myśl przychodzi nam poddawanie wielofunkcyjnej kopiarki recyklingowi, po jej całkowity wyeksploatowaniu się komponentów ją tworzących. Co więcej, opisywany egzemplarz jest mniej uciążliwy dla ziemskiej atmosfery, dzięki zastosowaniu zdobyczy najnowocześniejszej technologii gwarantującej oszczędzanie energii elektrycznej. Przekłada się to w skali miesiąca oraz roku na względnie niższe zużycie energii. Taka cecha kopiarki pozwala właścicielowi biura zaoszczędzić większej sumy pieniędzy na rachunkach, ale też i ilości spalanych paliw kopalnych potrzebnych do wyprodukowania prądu. Jak wiadomo, jego produkcja wiąże się z ogromną ilością emisyjną CO2 do atmosfery.

Bezpieczeńtwo Konica Minolta C250i

Bezpieczeńtwo Konica Minolta C250i

CYBERBEZPIECZEŃSTWO – DANE FIRMOWE SĄ ZAWSZE BEZPIECZNE W SIECI

Najwyższy gwarantowany 24-godzinny poziom bezpieczeństwa danych jest możliwy na drodze nieustannego dostępu do funkcji zabezpieczających, tj.: sieciowa zaporowa przeciwogniowa firmy Bitdefender wraz ze zintegrowanym skanerem antywirusowym. Takie połączenie dualnej ochrony znacznie zmniejsza ryzyko utraty danych, a także zainfekowania wewnętrznego Wi-Fi. Zapobiega też niekontrolowanemu wyciekowi danych na zewnątrz, poza firmę. Jednocześnie zaimplementowane mechanizmy ochronny zapewniają silne 64/ 128-bitowe szyfrowanie danych oraz ukrywanie plików na zewnątrz Sieci. Kiedy w czasie wydruku dokumentacji niejawne (poufne) informacje są przesyłane pomiędzy drukarką Konica Minolta C250i a innymi sprzętami w ramach jednej lokalnej firmowej sieci.

Konica Minolta – profesja i nienaganna jakość wydruku na każdej kartce papieru, nawet w awaryjnych sytuacjach.