dzierżawa kserokopiarek

Zakup profesjonalnej drukarki lub kserokopiarki to spory wydatek. Jest to jednak niezbędne narzędzie biurowe i ciężko sobie wyobrazić płynne funkcjonowanie firmy bez tego urządzenia. W przypadku niepewnej sytuacji rynkowej, w której nieoczekiwany zwrot akcji może oznaczać zamknięcie firmy – wielu właścicieli (szczególnie startupów), boi się inwestować w drogi sprzęt. Nie zmienia to faktu, że jego posiadanie nadal pozostaje koniecznością.

W rzeczywistości wiele firm ostatecznie decyduje się na zakup dużego i drogiego urządzenia, gdy tak naprawdę ich potrzeby są niższe lub krótkoterminowe. Dla wielu z nich wynajem kserokopiarki, tymczasowo lub długoterminowo, jest korzystniejsze i wiąże się z realnymi oszczędnościami.

Wynajem drukarek dla każdego profilu klienta

Oferta dzierżawy i wynajmu drukarek ABM SYSTEM zdaje się idealnie wpisywać w wymienioną wyżej sytuację. Najlepszym rozwiązaniem, zarówno długo jaki i krótkoterminowym – zależnym od potrzeb klienta, jest wynajem drukarek i kserokopiarek. Niezależnie od tego, czy potrzebuje się kserokopiarki na jeden dzień czy też na zdecydowanie dłuższy okres – maksymalnie 60 miesięcy.

Zapewniamy wszechstronną linię profesjonalnego sprzętu do kopiowania dla potrzeb wszystkich profili biznesowych.

Certyfikowani technicy dostarczają wybrany sprzęt za pośrednictwem bezpiecznego transportu w wybraną przez Klienta lokalizację. Doświadczony i profesjonalny serwis zapewni odpowiednie podłączenie urządzeń, oraz zadba o regularne serwisowanie.

Nasza firma dostarcza produkty wiodących producentów, takich jak Konica Minolta oraz Lexmark.

Dla dodatkowej wygody klienta, oprócz głównej specjalizacji, którą jest wynajem drukarek i wynajem kserokopiarek, firma oferuje również:

  • sprzedaż oryginalnych tonerów i części zapewniających najlepszą jakość druku
  • wynajem urządzeń produkcyjnych do druku  – gdzie precyzyjny druk dedykowany jest dla specjalistów
  • profesjonalne oprogramowania służące do prostego i skutecznego zarządzania drukiem
  • wynajem wysokiej klasy skanerów
  • materiały eksploatacyjne kompatybilne z rodzajem wykorzystywanego urządzenia

Najczęstszym powodem, dla którego firmy decydują się na wypożyczenie kserokopiarki, jest elastyczność. Co więcej, wynajmując kserokopiarkę można uniknąć dużych kosztów początkowych i stałych opłat eksploatacyjnych. Umowy najmu wynoszą od 12 do 60 miesięcy, więc większość firm będzie w stanie zdobyć nowoczesną maszynę na tak długo, na ile jej potrzebuje.

Wynajem kserokopiarek czy zakup własnego urządzenia?

To, czy przedsiębiorca powinien kupić, czy wydzierżawić sprzęt biurowy, może być trudną decyzją. Ostatecznie najlepiej jest wybrać opcję, na którą może pozwolić jego budżet przeznaczony na wyposażenie biura. Jeśli jest on w stanie zaangażować się w comiesięczne płatności na czas trwania umowy najmu lub dzierżawy, powinien wziąć pod uwagę wiele korzyści związanych z jakimi wiąże się wynajem kserokopiarek – w przeciwieństwie do zakupu maszyny. Rodzaj kserokopiarki, której potrzebuje firma, zależy od ilości wymaganych kopii i wszelkich dodatkowych funkcji. Kserokopiarki do wypożyczenia są zwykle klasyfikowane jako przeznaczone do niskiej, średniej lub dużej eksploatacji. Aby uzyskać najbardziej dopasowany do potrzeb sprzęt warto zwrócić się o pomoc doradczą. ABM SYSTEM oferuje również gruntowane przeszkolenie z zakresu optymalizacji druku. Specjalista pomoże również dopasować sprzęt do realnych potrzeb.

Jakie są zalety wynajmu drukarek?

Wynajem drukarek wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Profesjonalne maszyny mogą kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Zazwyczaj koszty wynajmu maszyn kserujących są mniejsze – nawet przy założeniu wypożyczenia długoterminowego. Dodatkowo, wynajem kserokopiarek ułatwia miesięczne budżetowanie każdej małej i średniej firmy. Tym co pozostaje nie bez znaczenia jest również łatwiejszy dostęp do nowych technologii i nowoczesnego sprzętu, których zakup często mógłby okazać się niemożliwy. Warto również wspomnieć o tym, że klient otrzymuje, pełnowartościowe, fabrycznie nowe urządzenie, które po jakimś czasie może odkupić na preferencyjnych warunkach. Oprócz merytorycznego wsparcia technicznego, oferuje również kompleksową i pełną obsługę serwisową – dzięki temu maszyny będą działać bezawaryjnie.

Elastyczna oferta

Nasza firma oferuje aż trzy formy najmu urządzeń. Jedną z nich jest stały abonament ograniczony ustalonym wcześniej limitem kopii. Drugą alternatywą dla firm o większych potrzebach jest objęcie klienta abonamentem bez limitu kopii. Ostatnią jest opłata wyłącznie za wykonane kopie – dla firm, które nie potrafią sprecyzować swoich potrzeb lub nie są one stałe.

Elastyczna i pro kliencka oferta pozwala na znalezienie idealnego, „szytego na miarę” rozwiązania dla każdej firmy o rozmaitych możliwościach finansowych i różnorodnych potrzebach technicznych. Mało osób wie, że coraz więcej firm korzysta z dzierżawy elektronicznego sprzętu biurowego. Klienci cenią sobie wygodę wynikającą z braku zmartwień o serwisowanie urządzeń, realne oszczędności wynikające z takiego rozwiązania i dostęp do najlepszej jakości kserokopiarek na rynku.