YSoft_SafeQ_CMYK

YSoft SafeQ to rozbudowane, modułowe oprogramowanie służące redukcji kosztów druku w firmie. To łatwy we wdrożeniu i utrzymaniu system optymalizacji produkcji dokumentów.

Główne powody popularności tego rozwiązania to:
– minimalny wpływ na środowisko,
– redukcja ilości wydruków do naprawdę niezbędnych,
efektywne administrowanie flotą drukującą,
– większa produktywność urządzeń,
zwiększenie bezpieczeństwa przez ochronę wrażliwych informacji i dokumentacji firmowej,
– łatwiejsze księgowanie dzięki możliwości śledzenia i przydzielania kosztów każdemu urządzeniu,
minimalizacja kosztów przez monitoring eksploatacji materiałów np. oszczędność toneru.

Ysafe-600x500

Zoptymalizuj środowisko drukowania

Uprość drukowanie w całej organizacji. System YSoft SafeQ daje wgląd w informacje pozwalające określić, ile urządzeń wielofunkcyjnych potrzebujesz i gdzie.

 Śledź i przydzielaj wszystkie koszty

Dokładnie śledź i naliczaj koszty wydruków, kopii i skanów — według użytkownika, centrum kosztów, działu, klienta lub projektu. W przypadku drukowania za środki przechowywane na koncie stosuj karty identyfikacyjne lub kody PIN do upewniania się, że użytkownicy mają czym zapłacić za zadanie przed jego wydrukowaniem.

 Zmniejsz liczbę wydruków oszczędzaj pieniądze i zasoby naturalne

Znacznie zredukuj koszty dzięki automatycznie wymuszanym regułom kontrolującym, co użytkownicy drukują i w jaki sposób. System YSoft SafeQ zmniejsza liczbę zbędnych wydruków i kopii. Raporty ekologiczne informują użytkowników, o ile dokładnie zmniejszyli zużycie zasobów naturalnych, takich jak drzewa i woda. Z czasem użytkownicy będą bardziej świadomie podchodzić do drukowania i zmieniać odpowiednio swoje nawyki.

Zwiększ efektywność administrowania

Uczyń administrowanie i obsługiwanie swojego systemu drukowania łatwiejszym, szybszym i efektywniejszym. System YSoft SafeQ jest łatwy we wdrażaniu i zarządzaniu dzięki scentralizowanej administracji bazującej na Internecie i kompleksowych raportach obejmujących wszystkie operacje drukowania, kopiowania i skanowania.

 Zwiększ produktywność

Daj użytkownikom swobodę odbierania zadań drukowania z najwygodniejszych dla nich drukarek w dowolnym miejscu organizacji, bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Chroń wrażliwe informacje

Identyfikuj i uwierzytelniaj użytkowników przed drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem, chroniąc w ten sposób wrażliwe dokumenty i informacje.

safeq_draft

Zachęcamy do kontaktu pod tel. nr 22 877 01 83 lub mailowo przez consulting@abmsystem.com.pl
Udzielimy wszelkich odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.