Wyświetlanie 1–15 z 98 wyników

Brother ADS-1700W skaner

Skaner Brother ADS 1700W z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem

Stacjonarny, ale niewielkich rozmiarów, więc łatwy w transporcie skaner Brother ADS 1700W pozwala skanować, archiwizować i udostępniać pliki w biurze lub poza nim. Sieć bezprzewodowa pozwala na skanowanie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, a programowalne skróty klawiszowe ułatwiają i przyspieszają wykonywanie zadań. Model ADS-1700W ma automatyczny podajnik dokumentów i skanuje obustronnie. Jego obsługa jest intuicyjna, dzięki kolorowemu, dotykowemu ekranowi o przekątnej 7,1 cm.

 

Brother ADS-4700WTF skaner

Skaner Brother ADS 4700WTF z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem

Skaner Brother ADS-4700WTF1 został zaprojektowany, by ułatwić przepływ pracy lub procesów operacyjnych w niewielkich firmach. Dzięki digitalizacji dokumenty będą nie tylko bezpiecznie przechowywane, ale też dostępne i współdzielone ze współpracownikami, gdy zajdzie taka konieczność, niezależnie czy pracują w biurze czy w domu. Duży ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm z 56 konfigurowanymi skrótami sprawia, że obsługa skanera jest szybka i intuicyjna. Można spersonalizować obsługę wielu użytkowników i bezpiecznie udostępniać dokumentację grupom roboczym.

Funkcje:
– automatyczne uruchamianie skanowania,
– ultradźwiękowy czujnik pobrania kilku arkuszy,
– przełącznik metody rozdzielania arkuszy,
– podgląd skanowanego dokumentu,
– alarm czyszczenia CIS

 

Brother DS-740D skaner

Przenośny skaner Brother DS740D zasilany bezpośrednio przez port USB 3.0

Skaner firmy Brother serii DSmobile pozwala skanować, archiwizować i udostępniać pliki w biurze lub poza nim. Łatwo dokonasz cyfryzacji paragonu, dwustronnego dokumentu czy karty, by ułatwić ich zachowanie lub udostępnianie. Unikalna zakrzywiona ścieżka papieru sprawia, że proces skanowania nie wymaga wiele miejsca. Skanowany dokument jest zawijany i zwracany użytkownikowi nad górną krawędzią urządzenia.

 

Enterprise C20600/207500/21000

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne o wydajności druku A4 do 60 str./min
Technologia Heat-Free Precision Core
Duża wydajność atramentu
Możliwości skanowania w wysokiej jakości

Epson DS-1660W skaner

Szybki, łatwy w obsłudze, skaner płaski A4 z funkcją druku dwustronnego zapewnia wydajną digitalizację dokumentów. Niewielkie rozmiary i duża wydajność sprawiają, że skaner Epson DS-1660W doskonale sprawdza się w pracy biurowej.

Opcje łączności Wi-Fi i Wi-Fi Direct w tym modelu ułatwia obsługę skanera użytkownikom. Dzięki funkcji NFC można sterować urządzeniem za pomocą aplikacji Epson Scan App na smartfonie, a następnie edytować i retuszować obrazy cyfrowe przed ich zapisaniem i udostępnieniem. Dwustronne skanowanie do 25 str. na minutę zwiększa komfort użytkowania. Opcjonalny panel sieciowy pozwala utworzyć do 30 zadań i skanować bezpośrednio do serwerów, usług w chmurze oraz portalu Microsoft SharePoint. Do skanera dołączone jest oprogramowanie Epson z opcją Dual Image Output służące do wysyłania zeskanowanego raz dokumentu do dwóch różnych miejsc docelowych. Model DS-1660W umożliwia także proste skanowanie do folderów, wiadomości e-mail, kont online i innych miejsc za pomocą jednego naciśnięcia

Epson DS-730N skaner

Szybki, łatwy w obsłudze, automatyczny skaner sieciowy A4 z funkcją druku dwustronnego zapewnia wydajną digitalizację i dystrybucję dokumentów w środowiskach przeznaczonych dla wielu użytkowników. Zapisywanie plików bezpośrednio w różnych miejscach docelowych bez konieczności podłączania urządzenia do komputera nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Administratorzy systemu mogą zdalnie kontrolować urządzenie oraz konfigurować i uwierzytelniać konta użytkowników za pomocą LDAP.

Niewielki, wydajny skaner sieciowy Epson DS-730N będzie pomocny w środowisku biurowym. Panel sterowania z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 1,44 cala sprawi, że przesyłanie dokumentów współpracownikom będzie szybkie i przyjemne. Z powodzeniem zeskanujesz dokumenty do wiadomości e-mail, folderu, serwera FTP, SFTP, usług w chmurze lub aplikacji Microsoft za dotknięciem jednego przycisku. Automatyczny, pojemny podajnik papieru (do 100 arkuszy) umożliwia skanowanie dużych ilości dokumentów w jednym podejściu. Duża prędkość skanowania dwustronnego (do 40 str. na min) znacznie oszczędza czas na wykonanie innych zadań. Skaner automatycznie wykrywa zabrudzenia lub podwójne arkusze, a aktywny system rolek separujących i wbudowanych czujników zapobiega zacięciom papieru i konieczności zatrzymania pracy. Za pomocą polecenia WebConfig można zaprogramować ustawienia wstępne zadań i przypisać je do przycisków szybkiego wysyłania, bez konieczności korzystania z komputera PC. Wiele Można też rozesłać zeskanowane dokumenty e-mailem do 300 osobnych kontaktów.

Epson DS-790WN skaner

Szybki, łatwy w obsłudze, automatyczny skaner sieciowy A4 z funkcją druku dwustronnego zapewnia wydajną digitalizację i dystrybucję dokumentów w środowiskach przeznaczonych dla wielu użytkowników. Zapisywanie plików bezpośrednio w różnych miejscach docelowych bez konieczności podłączania urządzenia do komputera nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Administratorzy systemu mogą zdalnie kontrolować urządzenie oraz konfigurować i uwierzytelniać konta użytkowników za pomocą LDAP.

Kompaktowy, ale wysoko wydajny skaner sieciowy Epson DS-790WN świetnie sprawdzi się w niewielkim biurze. Gdy potrzebna jest praca zespołowa łatwy w użyciu panel sterowania z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,29 cala sprawi, że szybko rozdzielisz zadania współpracownikom przesyłając odpowiednie dokumenty do właściwej osoby. Z powodzeniem zeskanujesz dokumenty do wiadomości e-mail, folderu, serwera FTP, SFTP, aplikacji Microsoft SharePoint za dotknięciem jednego przycisku. Automatyczny, pojemny podajnik papieru (do 100 arkuszy) umożliwia skanowanie dużych ilości dokumentów w jednym podejściu. Duża prędkość skanowania dwustronnego (do 45 str. na min) znacznie oszczędza czas na wykonanie innych zadań. Skaner automatycznie wykrywa zabrudzenia lub podwójne arkusze, a aktywny system rolek separujących i wbudowanych czujników zapobiega zacięciom papieru i konieczności zatrzymania pracy. Za pomocą polecenia WebConfig można zaprogramować ustawienia wstępne zadań i przypisać je do przycisków szybkiego wysyłania, bez konieczności korzystania z komputera PC. Wiele Można też rozesłać zeskanowane dokumenty e-mailem do 300 osobnych kontaktów.

Epson EB-685Wi projektor

Projektor interaktywny HD Epson EB-685Wi

Wyjątkowej jakości obraz o przekątnej do 100 cali

Rozdzielczość WXGA HD ready dzięki technologii 3LCD firmy Epson
Notatki za pomocą dwóch piór Dzięki dołączonym piórom dwie osoby mogą jednocześnie sporządzać notatki
Niezawodność Zwiększona niezawodność i dłuższy czas eksploatacji lampy
Interaktywność wielu ekranów Możliwość połączenia dwóch projektów w celu uzyskania jednego dużego, interaktywnego ekranu
Łączność bezprzewodowa (opcjonalnie) Łatwe wyświetlanie obrazu z wielu różnych urządzeń

Epson EB-FH52 projektor

Projektor Epson EB-FH52

Bardzo jasny obraz (4000 lumenów) w jakości Full HD i błyskawiczna częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewniają płynną projekcję bez względu na szybkość efektów wizualnych na ekranie. Technologia 3LCD pozwala na oglądanie materiałów w doskonałej kolorystyce i kontraście (głęboka, intensywna czerń i mocne cieniowanie).
Urządzenie umożliwia udostępnianie treści i przesyłanie strumieniowe. Ma również wbudowaną łączność bezprzewodowa i Screen Mirroring. Lampy o dużej żywotności do 12 000 godz. w trybie ekonomicznym to duża oszczędność kosztów. Projektor jest wygodny w obsłudze, zarówno analogowo jak i przez smartfon.

Epson EB-L630SU projektor

Projektor Epson EB-L630SU

Jasność 6000 lumenów sprawia, że nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach obrazy są wyraziste i mają jasne kolory
Rozdzielczość WUXGA daje ostry obraz w rozdzielczości Full HD (WUXGA) i doskonale widoczne szczegóły
Obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring
Prosta i elastyczna instalacja
Lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu (lens shift)
Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali

Epson EB-L630U projektor

Projektor Epson EB-L630U

Jasność 6200 lumenów sprawia, że nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach obrazy są wyraziste i mają jasne kolory
Rozdzielczość WUXGA daje ostry obraz w rozdzielczości Full HD (WUXGA) i doskonale widoczne szczegóły
Obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring
Prosta i elastyczna instalacja
Lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu (lens shift)
Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali

Epson EH-LS650 projektor

Projektor laserowy 4K Epson EH-LS650

Projektor 4K PRO-UHD1 o ultrakrótkim rzucie to wspaniałe urządzenie, na którym z przyjemnością będziesz oglądał filmy lub wydarzenia sportowe albo grał w gry.
Linia EpiqVision Ultra wyposażona w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA
Wyjątkowo jasny obraz w projekcji nawet do 120 cali od ściany (wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów)

Epson EH-TW7000 projektor

Projektor laserowy 4K Epson EH-TW7000

Rozdzielczość 4K PRO-UHD1 zapewnia ostry i wyraźny obraz wyświetlanych materiałów w natywnej rozdzielczości 4K. Jest wyposażony w dwa porty HDMI, dzięki czemu można przesyłać treści strumieniowo.
O wysokiej jakości projektora świadczą użyte lampy o żywotności 5000 godzin w trybie ekonomicznym. Ponadto urządzenie jest wytrzymałe i łatwe w obsłudze i konfiguracji. Obraz projekcji jest jasny (wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3000 lumenów). Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Został też wyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcji geometrii obrazu.

Epson Enterprise AM-C4000

Wysoka niezawodność

Bardziej zrównoważone

Niewielkie gabaryty

Krótszy czas przestojów

Kompatybilność rozwiązań

Epson Enterprise AM-C5000

Wysoka niezawodność

Bardziej zrównoważone

Niewielkie gabaryty

Krótszy czas przestojów

Kompatybilność rozwiązań