Konica Minolta C250i

Kserokopiarka to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym biurze. Używane jest w zasadzie codziennie, dlatego tak istotne jest, by było to urządzenie najwyższej jakości. Dobra kserokopiarka z wieloma przydatnymi funkcjami potrafi naprawdę sporo kosztować. Na szczęście istnieje pewna alternatywa dla jej zakupu, a jest nią wynajem ksero Warszawa. Marką kserokopiarek wyjątkowo polecanych do każdego biura jest Konica. Czym cechują się te urządzenia i czy wynajem ksero ma w ogóle sens?

Konica Minolta C250i - siła tkwi w prostocie

Konica Minolta C250i – siła tkwi w prostocie

Konica Minolta C250i – siła tkwi w prostocie

Kserokopiarki Konica Minolta C250i to jedne z prostszych modeli, a mimo tego cechują się wyjątkową funkcjonalnością i wieloma funkcjami.
Urządzenie drukuje w tempie 25 stron w ciągu minuty zarówno w czerni, jak i w bieli. Obsługiwane formaty papieru mieszczą się w zakresie A6-SRA3, a także format baneru do nawet 1,2 m i wiele innych niestandardowych formatów. To sprawia, że urządzenie umożliwia drukowanie właściwie wszystkiego, co chcemy. Wyjątkowym udogodnieniem jest duży, 10,1-calowy panel dotykowy, który obsługuje funkcje wielodotykowe i ułatwia intuicyjną obsługę urządzenia. Urządzenie posiada wiele zabezpieczeń, które sprawiają, że nasze dane są w pełni bezpieczne, a ryzyko ich utraty jest niewielkie.

Oprócz drukowania i kopiowania, urządzenie ma w sobie funkcję skanowania dokumentów, a także funkcję faxu czy skrzynki. Wynajem kserokopiarek Konica Minolta C250i to doskonały pomysł zarówno dla małych biur, jak i dużych korporacji, w których wymagania są największe. W najnowszej generacji drukarkach i kserokopiarkach liczy się nie tylko jakość wydruku, ale także szybkość druku, zwłaszcza, jeśli drukowanych są ogromne ilości stron każdego dnia. Spore znaczenie mają również zabezpieczenia. W biurach i korporacjach nierzadko operuje się danymi, które nie mogą wyjść poza biuro. Dodatkowe zabezpieczenia znacząco zmniejszają ryzyko utraty danych i pozwalają na spokojną, bezproblemową pracę i skupienie się na swoich obowiązkach.

Zaawansowane modele drukarek do zadań specjalnych

Zaawansowane modele drukarek do zadań specjalnych – Konica Minolta C250i

Zaawansowane modele drukarek do zadań specjalnych

Oprócz tych najbardziej podstawowych, choć w pełni funkcjonalnych urządzeń, możliwy jest także wynajem kserokopiarek o wyższych parametrach technicznych i bardziej zaawansowanych funkcjach. Przykładem może być tu chociażby Konica Minolta bizhub C3351, pozwalająca na szybki druk mobilny w tempie 33 stron w ciągu minuty. Obsługiwane formaty papieru mieszczą się w zakresie od A6 do A4, a urządzenie oprócz drukowania umożliwia także kserowanie oraz skanowanie dokumentów. Drukowane strony cechują się najwyższą jakością i ostrością kolorów.

Zaawansowanych modeli kserokopiarek pod wynajem jest oczywiście więcej. To, jaką wybierzesz z pewnością będzie mieć związek z profilem działania Twojego biura i rodzajem pracy, jaką wykonujesz. Jeżeli często drukujesz banery, materiały w niestandardowych wymiarach, szukaj takiej kserokopiarki, która Ci to umożliwi w łatwy i szybki sposób. Ceny dzierżawy nie są wysokie i z pewnością są o wiele niższe niż koszt zakupu własnego urządzenia do swojej firmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę konieczność jego konserwacji i serwisowania. Wynajem jest więc opcją o wiele tańszą i bardziej korzystną dla każdego biura i każdej firmy.

Czy dzierżawa kserokopiarki się opłaca?

Czy dzierżawa kserokopiarki się opłaca?

Czy dzierżawa kserokopiarki się opłaca?

Nie ulega wątpliwości, że dzierżawa kserokopiarki jest usługą opłacalną. Pozwala na korzystanie z najwyższej jakości sprzętu bez konieczności zaangażowania sporych środków finansowych na jego zakup. Dobra drukarka potrafi naprawdę sporo kosztować, co szczególnie dla niewielkich biur może okazać się dużym obciążeniem. Ponadto, dzierżawa zapewnia zawsze stałe koszty eksploatacji i wynajmu przez cały czas trwania zawartej umowy o wynajem. Koszt pojedynczego wydruku to jedyny koszt, jaki ponosisz. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za eksploatację czy konserwację sprzętu, koszty ewentualnego serwisu czy naprawy również są pokrywane przez firmę wynajmującą. W gestii biura leży jedynie zaopatrzenie w papier do drukowania i dodatkowe elementy biurowe, np. zszywki. Dzięki usłudze wynajmu kserokopiarek, możliwe jest dokładniejsze planowanie wydatków biura i zarządzanie jej budżetem. Kwota, jaką biuro ponosi za wynajem kserokopiarki w całości może być księgowane jako koszt uzyskania przychodu, a wykazany jest na otrzymywanej raz w miesiącu fakturze.

Jak skorzystać z usługi wynajmu kserokopiarek?

Konica Minolta C250i – nienaganna, szybka oraz ekologiczna praca na lata.

Jak skorzystać z usługi wynajmu kserokopiarek?

Aby skorzystać z usługi wynajmu kserokopiarek, wystarczy skontaktować się z naszą firmą i podpisać umowę serwisowo-materiałową. Jeżeli zastanawiasz się, ile będzie kosztować wynajem, możesz skorzystać z formularza bezpłatnej wyceny, dostępnego na naszej stronie internetowej. Podaj jedynie swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, a następnie zaznacz, czy interesuje Cię dzierżawa, zakup czy serwis urządzenia. Możesz zostawić dla nas wiadomość, a my z pewnością oddzwonimy do Ciebie z wyceną. Ta usługa jest zupełnie bezpłatna. Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości urządzenia do swojej firmy, a nie chcesz inwestować we własny sprzęt, koniecznie skontaktuj się z nami.