Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją związaną z wirusem SARS-CoV-2 stosujemy się do porad i wskazówek WHO oraz globalnych wytycznych Władz Państwowych. Wdrożyliśmy też wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów, Partnerów i Pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoki poziom naszych usług został zachowany.

Realizujemy zamówienia zgodnie z harmonogramem oraz terminowo zapewniamy obsługę serwisową. W związku z dynamiką zmian mogą pojawić się jednak opóźnienia, na które możemy nie mieć wpływu.

O każdej zmianie zawiadamiać będziemy Państwa na bieżąco. Bardzo prosimy o zrozumienie w tej niezwykłej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Pragniemy poinformować również, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, Partnerów i Pracowników, ograniczyliśmy podróże do niezbędnego minimum. W miarę możliwości zapewniamy też warunki do pracy zdalnej. Nie odnotowano w naszej Spółce jak dotąd zachorowania
nie ma również takich podejrzeń, jednakże na bieżąco monitorujemy sytuację i jesteśmy przygotowani na wprowadzenie natychmiastowych środków zaradczych.

Prezes Zarządu Spółki ABM System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dariusz Brysiak