najem urządzeń biurowych Epson

Firma Epson wprowadza na rynek nową serię drukarek atramentowych o nazwie WorkForce Enterprise AM. Marka planuje wprowadzić wiele zmian, które mają pomóc spełnić założenia zrównoważonego rozwoju.  Sprawdź, czym cechuje się nowa linia drukarek, czy warto postawić na wynajem urządzeń biurowych i jakie parametry mają nowe drukarki z logo Epson. Poznaj sposób na pozyskanie urządzeń biurowych w Warszawie i pozostałych miastach w Polsce.

Nowa jakość urządzeń biurowych

Nowe urządzenia biurowe firmy Epson to seria WorkForce Enterprise AM, która wykorzystuje technologię Micro Piezo opierającą się na drukowaniu atramentowym bez użycia ciepła. Urządzenia potrafią drukować z szybkością od 40 do 60 stron na minutę. Drukarki atramentowe spełniają założenia nowoczesnego biznesu i stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w sektorze biznesu. Równolegle z wprowadzeniem nowego sprzętu, firma Epson zdecydowała się na zakończenie sprzedaży drukarek laserowych, ze względu na ograniczoną możliwość wprowadzenia zmian w tych urządzeniach. Nowe urządzenia drukujące mają stanowić wypełnienie luki w ofercie marki, w sektorze drukarek A3.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne drukarki A3?

Technologia druku atramentowego wykorzystana w urządzeniach WorkForce Enterprise AM pozwala na zmniejszenie zużycia energii w porównaniu do druku laserowego. Jeśli chodzi o markę Epson, urządzenia biurowe w Warszawie i innych polskich miastach cechują niewielkie gabaryty i niska waga. Dzięki temu ich wysyłka oraz produkcja są prostsze i tańsze niż w przypadku produktów konkurencyjnych. Niewielkie urządzenia biurowe pozwalają także na wygodną pracę i większe możliwości aranżacji wnętrza w miejscu pracy. Sprzęt można łatwo umieścić na biurku i dostosować do swoich wymagań. Warto zauważyć także, że drukarka A3 wykorzystuje wkłady atramentowe o dużej pojemności. Ich zaletą jest ograniczenie zużycia materiałów w czasie produkcji, mniejsze koszty wysyłki, łatwiejsze magazynowanie i eksploatacja. Nowe drukarki atramentowe A3 to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla firm. Warto wziąć je pod uwagę podczas zakupu nowych urządzeń lub najmu urządzeń biurowych Epson.

Wygląd drukarek WorkForce Enterprise AM

Niewielkie drukarki WorkForce wyglądają nowocześnie dzięki modułowej budowie. Zarówno WorkForce Enterpise AM-C5000, AM-C6000 i AM-C4000 przyciągają wzrok swoim schludnym designem. Wszystkie modele z tej serii idealnie wpisują się w wystrój nowoczesnego biura i są wygodne w użytkowaniu. Zdecydowanie warto przemyśleć zakup, wynajem lub dzierżawę tych urządzeń biurowych. Wygląd, parametry i funckje zachęcają do wyboru drukarek Epson WorkForce.

Zmiana strategii Epsona

Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń to świadomy ruch marki Epson, który potwierdza zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Premiera produktów zbiega się z decyzją firmy o przejściu na produkcję drukarek atramentowych i całkowitą rezygnacją ze sprzedaży i dystrybucji drukarek laserowych do roku 2026. Jednogłośna decyzja zapadła rok po zadeklarowaniu przeznaczenia kwoty 100 miliardów na rzecz zrównoważonych inwestycji. Zmiana spowodowana jest ograniczonymi możliwościami technologii laserowej, która jest wynikiem emisji ciepła podczas drukowania. Wyższa temperatura przekłada się na większe zużycie energii. Do zmian strategii firmy Epson należy także obniżenie wymagań dotyczących serwisowania oraz konserwacji drukarek atramentowych. Takie działanie sprzyja skróceniu przerw w pracy i zwiększeniu satysfakcja użytkowników końcowych. Rozwój marki sprzyja zwiększeniu sprzedaży i dzierżawy urządzeń biurowych.

Dla kogo są urządzenia z serii WorkForce Enterprise AM?

Najnowsze urządzenia biurowe WorkForce Enterprise AM stanowią uzupełnienie linii biznesowej drukarek atramentowych. Wśród sprzętu przedsiębiorcy znajdą zarówno produkty dla małych grup roboczych, jak i dla dużych departamentów. Bez względu na funkcję biznesową, czy częstotliwość drukowania, urządzenia Epson można bez problemu dobrać do profilu działalności. Dzięki zarządzanym usługom druku oraz zarządzaniu zdalnym i funkcjom workflow, produkty zapewniają wygodne wykonywanie wydruków, przy zachowaniu niskich wymagań konserwacyjnych. Drukarki Epson to wysoka jakość i niezawodność, którą docenili klienci.

Informacje o nowej serii

Nowe drukarki Epson są warte uwagi ze względu na parametry. Są to najbardziej kompaktowe urządzenia w swojej klasie, które cechuje obniżona waga. Dużą niezawodność zapewnia podajnik papieru w kształcie litery C. Forma tego elementu zapobiega zagięciom papieru i mieści aż 5150 arkuszy. Sterujący ekran dotykowy ma wielkość 10,1 cala i pozwala na wygodną obsługę urządzenia, podobnie jak funkcja automatycznego wykrywania wielkości papieru. Kompaktowe wkłady atramentowe na tusz są pojemne i łatwe do zamontowania. Łatwy dostęp do wnętrza drukarki skraca przestoje w pracy i ułatwia ewentualne prace serwisowe. Sprzęt z serii WorkForce Enterprise AM zapewnia także wygodne skanowanie z prędkością 60 stron lub 120 obrazów na minutę, z funkcją OCR. Z kolei zewnętrzny moduł broszurowy pozwala na zszywanie, dziurkowanie, drukowanie kopert, a także zszywanie grzbietu i składanie papieru na środku oraz na trzy części.

Wynajem urządzeń biurowych Epson

Coraz więcej przedsiębiorstw interesuje się wynajmem lub dzierżawą urządzeń biurowych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i innych większych miastach. Jest to duża oszczędność pieniędzy, pod warunkiem uzyskania intratnych warunków współpracy. Najem urządzeń biurowych Epson od firm zewnętrznych pozwala wykorzystać produkty wysokiej jakości do rozwoju przedsiębiorstwa, przy pełnym wsparciu serwisowym producenta. Dzierżawa urządzeń biurowych w Warszawie jest najpopularniejszą metodą eksploatacji tego sprzętu. Taka forma współpracy generuje relatywnie niskie koszty stałe i dużą elastyczność w działaniu przedsiębiorstwa. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w dobie zmian i niepewnej sytuacji rynkowej. Wynajmu urządzeń biurowych można dokonać przez bezpośredni kontakt z firmami zajmującymi dystrybucją tego typu sprzętu.